Artykuły / Cegłą klinkierowa na siatce do elewacji AMK

Cegłą klinkierowa na siatce do elewacji AMK

Współczesne technologii pomagają nam łatwiej zrealizować swoje marzenia. Na przykład, nie tak dawno i na polskim rynku pojawił się nowy materiał budowlany - siatka na elewację AMK. Tylko spójrzcie na zdjęcie, jaki niesamowity efekt umożliwia osiągnąć wykorzystanie tej siatki, przecież wydaje się, że znajdujesz się nie za miastem w wspólnocie działkowej, a w jakimś eleganckim majątku.

Rzeczywiście, piękność - to dobrze, lecz, nie mniej ważny jest termin służby cegły klinkierowej na siatce do elewacji AMK. Ponieważ jeżeli elewacyjny materiał nie będzie długo służył, jego nie będą kupowały i eksploatowały w naszym kraju. Terminy rzeczywiście budzą zaufanie. Jeśli zamontowanie było przeprowadzane z przestrzeganiem wszystkich norm i zasad, cegła klinkierowa posłuży więcej niż sto lat! Liczba ta wydaje się niesłychanie wielkiej.

Co dla tego jest potrzebne?

Po pierwsze, przestrzegać reżimu temperatury. Systemy elewacyjne AMK nie zaleca się montować, kiedy temperatura na ulice spadnie poniżej pięciu stopni po Celsjuszu. Wtedy oni stają się kruche i mogą być łatwo uszkodzeni.

Po drugie, zamontowanie konstrukcji - jest proste i łatwe. Panele elewacyjne ważą tylko 1,6 kilogramów, lecz rekomendujemy przy montażu skorzystać z usług specjalistów. Koszt materiałów budowlanych nie jest wysoki, jak i koszt za montaż. Dlatego cieszcie się ładnymi dniami w kołu swoich bliskich. A nasi specjaliści zrobią całą “brudną pracę” za was!

Inne artykuły

Paroprzepuszczalność elewacji z AMK

Siatka elewacyjna AMK - to względnie nowy produkt na polskim rynku. Jako materiał wykończeniowy najczęściej jest używany ‘siding’ lub ‘blockhouse’, lecz tak wykończonych budynków są już tysiące.

Czytaj więcej

Dekoracyjna cegła do elewacji

Podczas budowy domu, nas nie tyle będzie niepokoić, jakiej grubości będą ściany, jak oni będą przypuszczać lub nie zimne powietrze, jak wygląd oraz atrakcyjność końcowego projektu.

Czytaj więcej

Jak niedrogo wykonać elewację

Elewację budynku można porównać z jego twarzą. Wystarczy jeden rzut oka, żeby zrozumieć, spodobał się dom czy nie. Prawdopodobnie, tu, jak w procesie znajomości, istotną rolę odgrywa wygląd.

Czytaj więcej

Ocieplenie oraz wykończenie elewacji pod cegłę

Roboty budowlane po ociepleniu elewacji budynków mogą nosić jak planowy, tak i spontaniczny charakter. Na przykład, dla podmiejskich mieszkańców, które spędziły pierwszą zimę w nowym domu, może wydać się, że konstrukcja niewystarczająco dobrze trzyma ciepło, dlatego z nadejściem wiosny tą wadę przyjdzie się naprawiać.

Czytaj więcej
Współpraca