Artykuły / Paroprzepuszczalność elewacji z AMK

Paroprzepuszczalność elewacji z AMK

Siatka elewacyjna AMK - to względnie nowy produkt na polskim rynku. Jako materiał wykończeniowy najczęściej jest używany ‘siding’ lub ‘blockhouse’, lecz tak wykończonych budynków są już tysiące. Taki dom można spotkać w każdej społeczności ogrodniczej, dlatego wyróżnić się takim materiałem nie uda się. Inna sprawa - nowy produkt, który jest produkowany za nowoczesnymi technologiami oraz ma szereg dodatkowych cech, oprócz wyglądu.

1. Paroprzepuszczalność elewacji AMK. Ta cecha pozwala domu “oddychać” praktycznie dosłownie. Nie będzie gromadzić się kondensat, a wilgotność nie będzie przeciekać przez materiał okładzinowy do ścian.

2. Wygląd. O tej cesze paneli AMK można składać legendy, ponieważ takie wykończenie zmienia dom nie do poznania. Tylko popatrz na kilka zdjęć a zrozumiesz o co chodzi.

3. Cegłę klinkierową oraz inne rodzaje układu AMK można używać nie tylko dla okładziny elewacyjnej. Oni tak samo imponująco będą wyglądały i do zewnętrznej dekoracji ścian. A kiedy cały obiekt jest zrobiony w jednym stylu, on staje się jeszcze bardziej wyrazistym.

4. Wartość materiałów budowlanych zazwyczaj pogrąża w smutek, ale koszt zakupu i montażu systemów AMK jest na tyle niski że będziesz przyjemnie zaskoczony. To naprawdę uniwersalny materiał, który jest dostępny dla każdego.

5. Nieskomplikowane zamontowanie oraz łatwość remontu. Nie patrząc na to, że system AMK jest bezpieczny i służy długo, często może się zdarzyć sytuacja że jeden z elementów elewacji straci swoje początkowe cechy. W takim przypadku nie trzeba wymyślać, jak jego akuratnie zamienić, ponieważ zrobić to jest maksymalnie łatwe.

Pozostali pytania? Wątpicie się, jaki kolor cegły klinkierowej będzie bardziej pasować do waszego domu? Skontaktujcie się z nami - nasi specjaliści pomogą wam rozsądną radą!

Inne artykuły

Dekoracyjna cegła do elewacji

Podczas budowy domu, nas nie tyle będzie niepokoić, jakiej grubości będą ściany, jak oni będą przypuszczać lub nie zimne powietrze, jak wygląd oraz atrakcyjność końcowego projektu.

Czytaj więcej

Jak niedrogo wykonać elewację

Elewację budynku można porównać z jego twarzą. Wystarczy jeden rzut oka, żeby zrozumieć, spodobał się dom czy nie. Prawdopodobnie, tu, jak w procesie znajomości, istotną rolę odgrywa wygląd.

Czytaj więcej

Cegłą klinkierowa na siatce do elewacji AMK

Współczesne technologii pomagają nam łatwiej zrealizować swoje marzenia. Na przykład, nie tak dawno i na polskim rynku pojawił się nowy materiał budowlany - siatka na elewację AMK.

Czytaj więcej

Ocieplenie oraz wykończenie elewacji pod cegłę

Roboty budowlane po ociepleniu elewacji budynków mogą nosić jak planowy, tak i spontaniczny charakter. Na przykład, dla podmiejskich mieszkańców, które spędziły pierwszą zimę w nowym domu, może wydać się, że konstrukcja niewystarczająco dobrze trzyma ciepło, dlatego z nadejściem wiosny tą wadę przyjdzie się naprawiać.

Czytaj więcej
Współpraca