Artykuły / Ozdoba biura pod cegłę

Ozdoba biura pod cegłę

Nasz materiał AMK pozwala naprawdę szybko i niedrogo wykończyć ściany w biurze w nowoczesnym stylu. Dekoracyjną cegłę w panelach AMK można kleić od razu na płytę gipsowo-kartonową, nie zatykając szwy między panelami płyty g/k, nie szpachlując i nie gruntując powierzchnie. Policzcie ile stracicie na te operacji czasu i pieniędzy, lecz AMK można kleić od razu bez uprzedniego przygotowania ściany. Przy czym ściana będzie szczególnie mocnej, ponieważ podporowa szklana siatka nie dopuści “chodzić” panelem g/k.

Za pomocą AMK można zakleić starą pomalowaną ścianę, jej nie trzeba oczyszczać, przygotowywać oraz wyrównywać, w procesie zamontowania będziesz mógł wyrównać niewielkie kawałki ściany za pomocą kleju, na który się montuje cegły dekoracyjnej AMK. Dzięki czemu jest możliwe siłami dwóch pracowników zamknąć 20-30 kwadratów prostej ściany za 1 dzień roboczy.

Koszty za zamontowanie dekoracyjnej cegły AMK w panelach będą wynosiły około 5€ za jeden metr kwadratowy.

Sam materiał kosztuje około 18-20€ za metr kwadratowy, w zależności od faktury.

Zużycie kleju do przyklejania cegły dekoracyjnej AMK w pomieszczeniu biurowym średnio wynosi 1 worek 25 kg na 8-9 metrów kwadratowych.

W ten sposób, końcowa cena 1 metra kwadratowego wykończonej ściany w biurze lub biznes centrum będzie: 19+1+5 = 25€, co wygląda bardzo konkurencyjnie w porównaniu do innych rodzajów ozdoby (między innym tynk dekoracyjny, dekoracyjna gipsowa cegła itp.). Co zrobić, jeżeli w biurowym pomieszczeniu przetarły się ściany przez krzesła lub częstych odwiedzających oraz inne czynniki, okazujących regularne mechaniczne działanie na ściany? Jakiekolwiek malowanie obróci się pełnym przemalowaniem ściany, 100% dopasowanie do koloru z innymi ścianami będzie niemożliwe. Cegła dekoracyjna AMK na szklanej siatce jest pozbawiona tej wady - po pierwsze, można zastąpić tylko te cegiełki, które są uszkodzone, po drugie - AMK jest bardzo odporny na zużycie materiał, który nie boi się lekkiego mechanicznego działania, trzeba naprawdę postarać się, żeby go uszkodzić.

W całości, wybór materiału do ozdoby ścian w biurze jest złożonym procesem, proponujemy kombinować naszą cegłę dekoracyjną AMK z innymi rodzajami ozdoby, na przykład w miejscu, gdzie będzie możliwe jakieś mechaniczne działanie na ścianę - używać AMK, w innych miejscach biura - bardziej jednobarwną i spokojną ozdobę. Cały przedstawiony materiał jest u nas na stronie internetowej już z VAT, dostawa po Warszawie gratis.

Inne artykuły

Paroprzepuszczalność elewacji z AMK

Siatka elewacyjna AMK - to względnie nowy produkt na polskim rynku. Jako materiał wykończeniowy najczęściej jest używany ‘siding’ lub ‘blockhouse’, lecz tak wykończonych budynków są już tysiące.

Czytaj więcej

Dekoracyjna cegła do elewacji

Podczas budowy domu, nas nie tyle będzie niepokoić, jakiej grubości będą ściany, jak oni będą przypuszczać lub nie zimne powietrze, jak wygląd oraz atrakcyjność końcowego projektu.

Czytaj więcej

Jak niedrogo wykonać elewację

Elewację budynku można porównać z jego twarzą. Wystarczy jeden rzut oka, żeby zrozumieć, spodobał się dom czy nie. Prawdopodobnie, tu, jak w procesie znajomości, istotną rolę odgrywa wygląd.

Czytaj więcej

Cegłą klinkierowa na siatce do elewacji AMK

Współczesne technologii pomagają nam łatwiej zrealizować swoje marzenia. Na przykład, nie tak dawno i na polskim rynku pojawił się nowy materiał budowlany - siatka na elewację AMK.

Czytaj więcej
Współpraca